Dana 13. septembra 2008. godine, gosti našeg Udruženja su bili predstavnici Centra za socijalni rad Postojna.

Uz pomoć članova našeg Udruženja, radnici Centra za socijalni rad iz Postojne su uspostavili kontakte sa banjalučkim Centrom za socijalni rad, sa kojim već duže vremena uspješno sarađuju, što je bio povod posjeti CSR iz Postojne našem gradu.
Toj veoma uspješnoj poslovnoj posjeti slijedila je manje formalna posjeta članova CSR Postojna našem Udruženju. Zajedno sa direktorom g. Jožetom Valenčičem, Postojničani su primljeni u prostorijama našeg Udruženja, gdje im je predstavljen rad Udruženja. Zatim smo se, aktivniji članovi Udruženja, gosti iz Postojne i konzul g. Gregor Presker, koji  je toga dana imao prvu zvaničnu posjetu Banjaluci i konzularni dan, otišli u Slatinu na lijepo druženje i ručak.

Galerija: